سلام. اما یکی از بازدید کننده های محترم این وبلاگ در نظرات سایت گفته بود که با مشکل باز نشدن عکس در ا مواجه شده بود در واقع مشکل این بود که به هر طریقی فایل های تصویری مخصوصا پسوند jgp را وارد می کردم با یک ارور مواجه می شدم

مشکل وارد شدن عکس بدلیل اجرا نشدن همزمان برنامه quick time به همراه ا اتفاق می افته. حتی اگر quick time در سیستم نصب شده باشد.

معمولا این مشکل در ورژن 7.53 و در ویندوز 10 اتفاق می افتد.

برای رفع این مشکل بر روی لودر برنامه ا کلیک راست و گزینه properties و برگه compatibility و در قسمت change setting for all users گزینه run program at administrator را فعال نمایید،

از آخرین ورژنquick time و استفاده کنید مشکل حل میشه

دسترسی به تصویر مورد نظر امکان پذیر نمی باشد

سلام. یکی دو روز پیش که یه مطلب تو این وبلاگ بود که توش نوشته بود این وبلاگ در حال درست شدن است که الان این مطلب نیست و پاکش کردم! اما یکی از بازدید کننده های محترم این وبلاگ در نظرات سایت گفته بود که با مشکل باز نشدن عکس در ا مواجه شده بود در واقع مشکل این بود که به هر طریقی فایل های تصویری مخصوصا پسوند jgp را وارد می کردم با یک ارور مواجه می شدم

این مشکل در بعضی سیستم ها احتمال اتفاق افتادنش است و برای حل این این مشکل باید از آپدیت جدید نرم افزار ا استفاده کنید تا اکثر مشکلات احتمالی نظیر این مشکل حل شود.

از نسخه ی 6.06 به بعد این مشکل بر طرف یافته (یعنی من امتحان کردم اینطور بود) الان آخرین ورژن اراءه شده6.08 هستش که با یه سرچ تو اینرنت می تونید اون رو پیدا کرده و نصب کنید و از قابلیت های اون هم استفاده کنید.

معرفی وب سایت Grass valley

فیلم کوتاه جدید شرکت red Giant

پشت صحنه ی فیلم انتقام جویان (avenger)

پشت صحنه فیلم avengers (انتقام جویان)

آموزش mutli camera در ادیوس

معرفی دو کتاب برای یادگیری مباحث تدوین فیلم

کلمات و اصطلاحات تدوین و فیلمسازی(قسمت دوم)

مشکل ,ا ,های ,نشدن ,مواجه ,وبلاگ ,این مشکل ,بود که ,این وبلاگ ,وبلاگ در ,های تصویری ,تصویری مخصوصا پسوند

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

ravangreen46 choobilux belof3 seoicc channelchizmiz100 آکادمی وو وی تائو بوکان sarbazanimamzaman i-love-winx verpeokielock tattookaranshomal