دسترسی به تصویر مورد نظر مقدور نیست

به ادامه مطلب رجوع کنید و نظر نیز فراموش نشه مطمئن باشد که حتما خونده میشه

پنجره bin:

bin به معنی سطل می باشد و شما وقتی فایل هاتون رو می خواهید وارد نرم افزار ا کنید و روش ادیت انجام بدید باید از این پنجره فایل ها رو import کنید و روش ادیت های لازم رو انجام دهید.

یه چیز مهم: کلا کار تدوین فیلم از سه مرحله تشکیل شده است. مرحله اول آوردن فایل های ویدئویی که قرار تدوین توش انجام بشه که با پنجره بین این کار انجام میشه. مرحله دو انجام ادیت ها روی فیلم هاست مثلا کات کردن و. که در پنجره تایم لاین انجام میشه. مرحله سه خروجی گرفتن یا به اصطلاح رندرrener کردن است که یک فایل ویدئویی رو می سازید. حالا ما در این پست می خواهیم فقط مرحله اول رو انجام بدیم.

یکی از خوبی های ا این است که اکثر فایل های تصویری و ویدئویی و عکس ها روپشتیبانی می کنه و باز می کنه که این مود در مورد پریمیر صادق نیست.

تصویر پنجره bin رو در زیر مشاهده می کنید

دسترسی به تصویر مقدور نمی باشد

با کلیک روی آن جایی که تو عکس با آبی مشخص کردم فایل هارو وارد می کنید مثل سایر نرم افزار ها پنجره ای باز می شود و پس از انتخاب فیل هاتون رو open کلیک می کنید با این کار فیال ها وارد پنجره بین می شوند و قدم بعد اونا رو باید ببرید تو تایم لاین و فیلمتان را بسازید.

با راست کلیک کردن در محیط خالی پنجره بین و با بردن اشاره گر ماوس بروی new clip از منویی که باز شده می توhنید color mat و color bar وqiuck titler وارد کنید کالر مت یک فیلم با رنگ می ذاره که می تونید تغییرش بدید و حتی gradiant کنید یعنی از یک رنگ به یه رنگ یا رنگ های دیگه بره. کالر بار هم باید بدونید چیه عکسش رو پایین گذاشتم. اینا رو می تونید در پروژه هاتون و تو کار تدوین استفاده کنید.

اگه پنجره بین رو نمی بینید یا به اشتباه بستینش کافیه کلید b روی صفحه کلید رو بزنید. موفق باشید

نظر هم بذارید. انتقاد هم بکنید. قسمت بعدی آموزش رو هم بخونید

نظر نیز فراموش نشه مطمئن باشد که حتما خونده میشه

شما نمی دونید که خوندن نظرات برای یه وبلگ نویس چه قدر خوشاینده.

معرفی وب سایت Grass valley

فیلم کوتاه جدید شرکت red Giant

پشت صحنه ی فیلم انتقام جویان (avenger)

پشت صحنه فیلم avengers (انتقام جویان)

آموزش mutli camera در ادیوس

معرفی دو کتاب برای یادگیری مباحث تدوین فیلم

کلمات و اصطلاحات تدوین و فیلمسازی(قسمت دوم)

رو ,پنجره ,انجام ,فایل ,ها ,های ,پنجره بین ,کنید و ,می کنید ,رو می ,کنید با

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

statalretac gadim aminataie ایرپلین هاب آلچیکو lighstudofsau akhbar-technology گروه تاریخ دانشگاه یزد Paulette's blog مرادی عبدالیوسفی